• Kategorie
  • Szukaj
  • Rośliny doniczkowe

Dom, to enklawa, bezpieczna przystań, w której można odetchnąć po czasie spędzonym w codziennym pędzie. Od zarania dziejów znany jest ogromny wpływ natury na samopoczucie osób wśród niej przebywających.

Świadomość w tym aspekcie jest coraz większa, a sam trend otaczania się roślinami we wnętrzach nieustannie przybiera na sile. Na rynku z dnia na dzień przybywa roślin, które dotychczas były znane jedynie z wypraw w najbardziej egzotyczne zakątki świata, hodowcy prześcigają się w produkcji nowych odmian. Wszystko po to, by zaspokoić naturalną potrzebę stworzenia swojej prywatnej dżungli, miejsca, gdzie to, co praktyczne połączy się z tym, co naturalne i indywidualne zarazem.

Wyjątkowość, unikatowość, oryginalność jeszcze nigdy nie znaczyły tak wiele. Ekologia, powrót do korzeni, zwolnienie tempa i higiena dla umysłu to kierunki, które już dawno przekroczyły ramy określonej, wąskiej ideologii. Mieszkanie, w którym rośliny z jednej strony stanowią znaczący, wyrazisty element dekoracji przestrzeni, z drugiej natomiast dbają o atmosferę wnętrza, klimat w nim panujący, to idealny balans pomiędzy pięknem, zdrowiem, a funkcjonalnością. Dzięki My Jungle ten bogaty świat jest w zasięgu ręki, wystarczy po niego sięgnąć.